Delo opravljeno

FOTOGRAFIJE

»Matjaž: Še enkrat hvala Alešu za kolo. FUJI je opravil svoje poslanstvo… Minuta boljši čas kolesarjenja ni podatek za oceno uspešnosti. Čista tekma skoraj brez vožnje v zavetrju in veter v prsa na štirideset kilometrskem odseku avtoceste, kjer je lani pihalo v hrbet. Zanimivo, da imava z Damijanom Kromarjem enak čas kolesarjenja. Ne razumem časa plavanja. Pogled na uro takoj iz vode je zaznal 26:04; po odhodu iz menjalnega prostora pa 30:05, v rezultatih 31:05.
Prvi krog teka minuto hitreje kot lani, drugi krog je dizel oddelal v običajnem tempu. Končni čas 4:30:12 – 2 minuti hitreje kot lani. Z leti se hitrost povečuje… Tudi delovno okolje je bilo primerno. Pri več kot 30 stopinjah me ne zebe. Zadovoljen.
Kupujte v Hervisu!«

SWIM BIKE RUN OVERALL RANK DIV.POS.
31:03 2:15:25 1:37:16 4:30:12 338 of 1254 41 of 132

BOR: “Plavanje je letelo. Že ob štartu sem vedel, da bom s plavanjem opravil, tako kot zmorem. Na kolesu sem vozil sam, tako kot narekujo pravila. Boril sem se z vetrom in vročino, oba pa sta me nekje po 70. kilometru premagala. Bilo je mučno. Ko sem sestopil s kolesa, sem se komaj obdržal na nogah. Krči! Nekako sem pritekel do prve okrepčevalnice in se napil vode. Podobno tudi na 2. in tretji okrepčevalnici, vse dokler niso krči popustili. Zaradi vse popite tekočine, mi je v želodcu postalo neprijetno. Nisem mogel hitreje. V zadnji četrtini teka je vse prenehalo. Kot bi odrezal.
S tekmo sem zadovoljen. Vem da bi lahko odtekmoval bolje. Ena dragocena izkušnja več, v trofeji že drugi Ironman 70.3.

Ob tej priliki pa se zahvaljujem tudi Juretu Robiču, ki mi je posodil time trial kolo. Hvala Jure! Hvala tudi vsem navijačem, ki ste tako ali drugače navijali.”

27:45 2:26:31 1:50:42 4:50:04 692 of 1254 34 of 44