Triatlon Rajhenburg

Triatlon Klub Krško je v soboto 3. septembra 2011 v Brestanici odlično organiziral super sprint Triatlon Rajhenburg. Tekmovalci so 300 m plavali v novem olimpijskem bazenu. Kratka, vendar zahtevna kolesarska in tekaška proga sta bili v vročini selektivni.

Tekmovalci Triatlon kluba Gorenjska so v cilj pritekli eden za drugim. Mednje se je pomešal le velik up slovenskega triatlona Nejc Kromar. V kategoriji ženske 25 do 34 let je zmagala Jana Zevnik. Laura Šimenc je bila v kategoriji 15 do 24 let druga, tretja pa v absolutni razvrstitvi. Matjaž Štibelj je bil med moškimi v kategoriji 35 do 44 let tretji. Miha Kern, ki še vedno kaže rane Maratona Franja je bil  med moškimi do 24 let peti. V Brestanici, je bil tudi Matevž Slapničar, ki pa zaradi poškodbe ni startal. Naslednji teden ga čaka (zanj kratka) celodnevna adventure race preizkušnja na hrvaškem.