Polironman RockSee

Matevž in Tilen sta se 11.5.2013 že drugič zoredoma udeležila tradicionalnega 12. Polironman triatlona na avstrijskem Štajerskem v bližini Šentilja. V deževnem vremenu sta se dobro odrezala, še posebej Tilen, ki je bil absolutno 10. in drugi v kategoriji M30, Matevž pa je večji del tekme razmišljal o odstopu zaradi dežja in mraza, a kljub temu zasedel 23. mesto absolutno in celo 3. v kategoriji M40, kar je bila predvsem posledica relativno slabe udeležbe zaradi slabega vremena.

Kljub vremenu pa se je tekmovanja udeležilo skoraj 200 tekmovalcev.

Proga je nekoliko nestandardih dolžin: plavanja v relativno topli gramozni jami je bilo le 1,5 km (čeprav je bilo napovedano 2), kolesa v dveh krogih 86km in na koncu je teka slabih 20km. Najboljši so za progo porabili 3.47, Tilen 4.05 in Matevž 4.20.